KOMPLEXNÍ LOGISTIKA

Vaše spokojenost je naší prioritou. Připravíme pro vás individuální logistický plán a zajistíme jeho realizaci. Postaráme se o váš náklad komplexně: zajistíme nejen vhodnou přepravu a spolehlivé skladování a distribuci, ale také odpovídající pojištění a profi poradenství.

Přeprava

Poskytujeme tuzemskou i mezinárodní přepravu. Realizujeme přepravu paletovou, celovozovou i rozvoz kusových zásilek. Převážíme nebezpečné náklady v režimu ADR a bez obav nám můžete svěřit také expresní přepravu

 

Skladování a distribuce

Máme k dispozici moderní sklad, který jsme napojili na sofistikovaný software. Náklad distribuujeme podle individuálních požadavků klienta.

 

Pojištění

Veškeré zásilky pojistíme podle platných norem CMR. Nabízíme také pojištění ALL RISK, a to do výše 110% hodnoty nákladu. Prostě nám jen sdělíte, jakou hodnotu má váš náklad a jak si ho přejete pojistit, a my už vše potřebné zařídíme.

 

Poradenství

Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější přepravu a během cesty vašeho nákladu s vámi vždy ochotně a bezodkladně vyřešíme jakýkoli problém. Bez obav využijte náš non-stop dispečink.